Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Nämndemän vid tingsrätten

Mandatperiod: 2016-01-01 - 2019-12-31

De som inte tillhör ett politiskt parti visas inte här.

Uppdrag (68 st)

EfternamnFörnamnPartiUppdragOrdningsnummer
Assarsson Carina M Nämndeman 1
Axeheim Suzana M Nämndeman 2
Bosson Lena M Nämndeman 3
Carlborg Gunilla M Nämndeman 4
Dressler Nilla M Nämndeman 5
Eisner Björn M Nämndeman 6
Filipson Jonsson Kristina M Nämndeman 7
Holm Gunilla M Nämndeman 8
Holmström Christian M Nämndeman 9
Hovbrandt Margareta M Nämndeman 10
Keve Sten Erling M Nämndeman 11
Johansson Mathias M Nämndeman 12
Lundstedt Tom M Nämndeman 13
Olsson Britt M Nämndeman 14
Påhlsson Kristina M Nämndeman 15
Rosenbäck Birgitta M Nämndeman 16
Sandström Lena M Nämndeman 17
Sjödin Veronika M Nämndeman 18
Tydén Ginger M Nämndeman 19
Wester Roland M Nämndeman 20
Åström Jansson Jenny M Nämndeman 21
Frountzos Ragnhild MP Nämndeman 23
Halldén Marie MP Nämndeman 24
Mörtl Christina MP Nämndeman 25
Nymberg Ralf MP Nämndeman 26
Ramadanoska Afeta MP Nämndeman 27
Celander Anne-Christine L Nämndeman 29
Fagerhov Margareta L Nämndeman 30
Karlsson Kennet L Nämndeman 31
Wikander Maria L Nämndeman 32
Pringle Hugo C Nämndeman 33
Straube Arvid C Nämndeman 34
Ivarsson Helena KD Nämndeman 35
Lundström Johanna KD Nämndeman 36
Liljedahl Eriksson Margareta S Nämndeman 37
Fransson Pär S Nämndeman 38
Friman Lars S Nämndeman 39
Frohm Heinz S Nämndeman 40
Hallström Ann-Louise S Nämndeman 41
Hassan Max S Nämndeman 42
Jeppsson Kenneth S Nämndeman 43
Johnsson Leif S Nämndeman 44
Karssifi Hussein S Nämndeman 45
Konakovic Sead S Nämndeman 46
Lundin Ingrid S Nämndeman 47
Nilsson Siv S Nämndeman 48
Nordqvist Janet S Nämndeman 49
Norén Christina S Nämndeman 50
Petersson Ann-Christin S Nämndeman 51
Plunteman Mia-Jonas S Nämndeman 52
Rydell Pernilla S Nämndeman 53
Sri Nissanka Lalitha S Nämndeman 54
Svitzer Chris S Nämndeman 55
Ulfström Eva S Nämndeman 56
Falkenberg Andrée V Nämndeman 57
Gustafsson Roland V Nämndeman 58
Limås Pål V Nämndeman 59
Sandkvist Thell Ulla V Nämndeman 60
Aardgaard Alexander SD Nämndeman 61
Aardgaard Britt SD Nämndeman 62
Edman Liz SD Nämndeman 63
Enström Gunvor SD Nämndeman 64
Larheim Sven Erik SD Nämndeman 65
Lindahl Bengt SD Nämndeman 66
Lindau Paul SD Nämndeman 67
Quarfood Hans SD Nämndeman 68
Ruler Liljestrand Catarina SD Nämndeman 69
Zensch Eva SD Nämndeman 70