Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Felix Lindau (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Arbetsmarknadsnämnden (tidigare utvecklingsnämnden) Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2016-01-22 - 2018-10-14