Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Kennet Karlsson (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Valnämnden Ersättare 2015-01-01 - 2018-12-31