Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Eleonora Johansson (M)

Bild på Eleonora Johansson

Uppdrag (7 st)

OrganisationUppdragPeriod
Barn- och utbildningsnämnden Ledamot 2015-01-01 - 2018-12-31
Beredningen för demokrati och service (f.d. Demokratiberedningen) Ledamot 2014-11-26 - 2018-10-14
Familjen Romares Stiftelse Ersättare 2014-10-22 - 2018-10-14
Inga Morgan-Rodericks stiftelse Ersättare 2014-10-22 - 2018-10-14
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Kommunstyrelsen Ersättare 2014-10-22 - 2018-10-14
Krisledningsnämnden Ersättare 2014-10-22 - 2018-10-14