Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Rima Axelsson Alamin (M)

Bild på Rima Axelsson Alamin

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2014-10-15 - 2018-10-14
Vård- och omsorgsnämnden 1:e vice ordförande 2015-01-01 - 2018-12-31