Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Ginger Tydén (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Borgerliga vigselförrättare Ledamot 2015-01-09 - 2018-12-31
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31