Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Janet Nordqvist (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Valnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31