Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Kennet Karlsson (L)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Miljönämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31