Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Sead Konakovic (S)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31