Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Kristina Filipson Jonsson (M)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2017-09-26 - 2019-12-31