Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Margareta Fagerhov (L)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-12-17 - 2022-10-14
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2016-01-01 - 2019-12-31
Vård- och omsorgsnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31