Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Johan Aftonstråle (M)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31
Nämndemän vid tingsrätten Nämndeman 2018-06-12 - 2019-12-31