Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Ingela Gordon (SD)

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2018-11-14 - 2022-10-14
Kulturnämnden Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31