Vilma Carlsen (S)

Kontaktinformation

E-post:
vilma.carlsen@helsingborg.se

Uppdrag (2 st)

OrganisationUppdragPeriod
Fastighetsnämnden Ersättare 2019-01-01 - 2022-12-31
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-05-07 - 2022-10-14