Förtroendevalda i Helsingborgs stad

Christina Freij (L)

Kontaktinformation

E-post:
christina.freij@helsingborg.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2019-09-06 - 2022-10-14
Politiska sekreterare Politisk sekreterare 2019-09-01 - 2022-09-28
Valnämnden Ordförande 2019-01-01 - 2022-12-31